Za roditelje

Poštovani roditelji,
Kako su zbog  sprečavanja širenja epidemije COVID-19  do daljnjeg  zabranjeni svi posjeti vrtiću (kazališne predstave i sl.)  predstava koju smo dogovorili s  Produkcijom „Z“ iz Splita neće se održati. Roditelji koji su platili ulaznice za predstavu dobit će povrat novca.
Na a-mail : produkcijaz.split@gmail.com  roditelji
trebaju poslati  svoje  podatke. Broj računa banke i IBAN na koji će  Produkcija „Z“ iz Splita izvršiti povrat novca.

Hvala na suradnji!

Poštovani roditelji,
UPUTE HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 VEZANO ZA RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA I RAZREDNU NASTAVU OD 1. DO 4. RAZREDA TE POSEBNE RAZREDNE ODJELE I RAD S DJECOM S TEŠKOĆAMA KOJA IMAJU POMOĆNIKA U NASTAVI OD 25. SVIBNJA 2020. možete pročitati OVDJE.

SAVJETE ZA RODITELJE vezano uz rad vrtića i škola od 25.5.2020. pročitajte OVDJE.
DODATNE PREPORUKE za rad vrtića i škola od 25.5.2020. pročitajte OVDJE.

Poštovani roditelji,
Obavijest o upisu djece rane i predškolske u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2020./2021. na području Grada Zagreba
možete pročitati ovdje.

Poštovani roditelji,
informacije o polasku Vašeg djeteta  u vrtić u vrijeme epidemioloških mjera uzrokovanih edpidemijom COVID-19 te preporuke kako ga pripremiti na promjene koje ga očekuju pročitajte ovdje.

Važna obavijest (2.4.2020.)
Poštovani roditelji,
sve informacije vezane uz plaćanje vrtića, možete dobiti pozivom na broj : 091/2330160

Poštovani roditelji,
U ovom periodu kada nismo u mogućnosti realizirati redovni  odgojno-obrazovni rad, stručne suradnice i odgojiteljice DV Jabuka pripremile su za vas savjete,  aktivnosti, igre i materijale kojima možete kvalitetno provoditi vrijeme sa svojim mališanima kod kuće.

WEB stranici na kojoj se nalaze materijali možete pristupiti klikom na sljedeći link:

OBAVIJEST ZA RODITELJE O PREPORUKAMA POSTUPANJA
U ODGOJNO-OBRAZOVNIM USTANOVAMA
Poštovani roditelji,
Hrvatski zavod za javno zdravstvo  izradio je niže navedene preporuke općih mjera zaštite a odnose se na zaštitu od bolesti uzrokovane novim korona virusom (COVID-19).

COVID - 19 PLAKAT

Obavijest o upisu u I. razred osnovne škole u školskoj godini 2020./2021. za djecu s teškoćama

Obavijest o pravu na olakšice - sudjelovanju roditelja/skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja djece u predškolskim ustanovama Grada Zagreba od 1. SIJEČNJA 2020. GODINE

Zahtjev za ostvarivanje prava na olakšicu - sudjelovanje roditelja/skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja

Ako po dijete dolaze druge osobe osim roditelja potrebno je ispuniti
IZJAVU O DOVOĐENJU te je predati odgojiteljicama.