Za roditelje

Važna obavijest (2.4.2020.)
Poštovani roditelji,
sve informacije vezane uz plaćanje vrtića, možete dobiti pozivom na broj : 091/2330160

Poštovani roditelji,
U ovom periodu kada nismo u mogućnosti realizirati redovni  odgojno-obrazovni rad, stručne suradnice i odgojiteljice DV Jabuka pripremile su za vas savjete,  aktivnosti, igre i materijale kojima možete kvalitetno provoditi vrijeme sa svojim mališanima kod kuće.

WEB stranici na kojoj se nalaze materijali možete pristupiti klikom na sljedeći link:

VAŽNA OBAVIJEST!!!
23.3.2020.

Poštovani roditelji,

ukoliko zaista postoji stvarna potreba za dovođenjem vašeg djeteta u Dječji vrtić Jabuka, molimo vas da dan ranije kontaktirate ravnateljicu na broj: 098/289-537.

Ova mogućnost postoji isključivo u slučajevima kad su oba roditelja zaposlena i ne postoji drugi način zbrinjavanja djece.

S poštovanjem,

Ljiljana Petrinec, ravnateljica

OBAVIJEST
RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/CE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ ZA PEDAGOŠKU GODINU 2020./2021.

Opširnije

Zamolba

OBAVIJEST ZA RODITELJE O PREPORUKAMA POSTUPANJA
U ODGOJNO-OBRAZOVNIM USTANOVAMA
Poštovani roditelji,
Hrvatski zavod za javno zdravstvo  izradio je niže navedene preporuke općih mjera zaštite a odnose se na zaštitu od bolesti uzrokovane novim korona virusom (COVID-19).

Poštovani roditelji,

u odnosu na medijske dezinformacije kako u vrtićima grada Zagreba nema higijenskih potrepština (sapuna, dezinfekcijskih sredstava i sl.), obavještavamo Vas da, kao i uvijek do sada, poduzimamo sve mjere u cilju zaštite i očuvanja zdravlja i sigurnosti djece.

Za provedbu sanitarno-higijenskih mjera, u dječjem vrtiću Jabuka, osigurani su svi potrebni uvijeti.

Također, svi sudionici odgojno-obrazovnog procesa se redovito informiraju o trenutnoj epidemiološkoj situaciji i preventivno-zaštitnim mjerama postupanja, prema smjernicama nadležnih institucija.

COVID - 19 PLAKAT

Obavijest o upisu u I. razred osnovne škole u školskoj godini 2020./2021. za djecu s teškoćama

Obavijest o pravu na olakšice - sudjelovanju roditelja/skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja djece u predškolskim ustanovama Grada Zagreba od 1. SIJEČNJA 2020. GODINE

Zahtjev za ostvarivanje prava na olakšicu - sudjelovanje roditelja/skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja

Ako po dijete dolaze druge osobe osim roditelja potrebno je ispuniti
IZJAVU O DOVOĐENJU te je predati odgojiteljicama.