Upisi

Da bi svoje dijete upisali u naš vrtić potrebno je popuniti i potpisati Zahtjev za upis djeteta (dostupan u dječjem vrtiću i na našoj WEB-stranici- link ispod teksta). Kada ga ispunite možete ga predati u tajništvu vrtića u Trnavi, Resnički put 88.

Priloženi dokumenti:

PONUDA POSEBNIH PROGRAMA U PEDAGOŠKOJ GODINI 2019./2020.

Poštovani roditelji, u pedagoškoj godini 2019./2020.  nudimo raznovrsne posebne programe.

a) Poseban cjelodnevni športski program, dodatna uplata  300 kuna na redovnu cijenu
b) Cjelodnevni alternativni odgojno-obrazovni program prema koncepciji Marije Montessori u  radu s djecom u dobi od 1 - 3 godine, dodatna uplata 400 kuna na redovnu cijenu
c) Poseban cjelodnevni alternativni odgojno-obrazovni program prema koncepciji Marije Montessori u radu s djecom u dobi od 3,5 - 6 godina,  (uključuje i rano učenje engleskog jezika),  dodatna uplata  400 kuna na redovnu cijenu
d) Poseban kraći program ranog učenja engleskog jezika u centralnom vrtiću Trnava, dodatna uplata  200 kuna na  redovnu  cijenu